Mūsu produkciju var iegādāties:

1. Šeit pat mājas lapā - veikala sadaļā. Apmaksa ar Paypal vai ar priekšapmaksas rēķinu, kas automātiski tiks nosūtīs uz Jūsu e-pastu.

2. Pasūtot e-pastā vai kādā no sociālo tīklu lapām un saņemot manuāli izrakstītu rēķinu

3. Uz vietas saimniecībā/ražotnē  -OBLIGĀTI iepriekš saskaņot ar saimniekiem 

4. Tirdziņos (Aktuālo tirdziņu info meklēt Facebook lapā vai sadaļā ''Piegāde'')

5. Veikaliņā ''Milti un Zīle'', Rīgas iela 18, Cēsīs

6.  ''Valmiermuižas alus tirgotavā'' Dzirnavu iela 2, Valmiermuiža, Valmieras novads

7.  ''Agroserviss Valmiera'', Mūrmuižas iela 15 , Valmiera

8. ''Augusta bode'', Mālpils, Vites iela 20

9. ''Labumu lāde'', Jaunā iela 9, Limbaži

10. ''Ekologisks.lv'' Rūdolfa Blaumaņa iela 2, Sigulda (Šeit iegādājami tikai bio sertificētie krispi: cidonijas, rabarberi, tomāti, ķirbji cidoniju sīrupā, dārzeņu mikss, burkāns & biete)

11. ''Garšu osta'', Meldru iela 3, Rīga (Vecmīlgrāvis)

11.Atpūtas parks ''Rāmkalni'', veikaliņā -  "Vītiņkalni", Krustiņi, Inčukalna novads  un  Berģu DEPO Rāmkalni (abās vietās miksi pieejami)

12. REKO Valmiera - ik ceturtdienas tirdziņš Valmierā (pie Valmieras tirgus, ielas pusē) pl. 17:30 - 18:30. Pasūtījumu pieņemšana notiek Facebook slēgtajā grupā ''REKO Valmiera'' (Pievienojies!). Ik nedēļu pārdevēji, kas vēlas tirgoties tekošajā nedēļā tur ievieto sludinājumu ar preci. Ja ir pasūtījumi - tirgotājs brauc. Ja pasūtījumu nav - nebrauc. Tirgotāju izvēle ir ņemt/nenemt līdzi arī papildus preci, ko var noprikt bez iepriekšējās pasūtīšanas. Pie mums var veikt pasūtījumu arī sazinoties ar mums un minot ko, cik daudz un ka vēlaies saņemt REKO - [email protected] vai whatsapp 28378348, līdz tekošās cetutdienas pl14:00.